Yaşam ve performans koçluğu eğitimi

Koçluğun Değişim ve Farkındalıkla Buluştuğu Noktaya Hoş Geldiniz!

koçluk
koçluk

Ücretsiz online toplantısı ile koçluk eğitimimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Programımızın
Yapısı

Eğitimlerimiz, Uluslararası Koçluk Federasyonu standartlarında, Koçluk Temel Yetkinlikleri ve Etik İlkeleri çerçevesinde gerçekleşmektedir. 14 gün süren ve toplam 116 saatlik bir teorik eğitimi kapsayan programımız, demo koçluk gözlemleri, pratik uygulamalar ve workshoplar içermektedir.

Küçük Sınıflar, Büyük Farkındalıklar

Eğitimlerimiz, katılımcıların etkileşimli ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaşamaları için tasarlanmıştır. Her bir grup, alanında deneyimli en az iki PCC sertifikalı eğitmen tarafından yönetilmekte ve sınıf mevcudu azami 9 kişi ile sınırlı tutularak her bir katılımcının birebir ilgi görmesi sağlanmaktadır. Ödevlere sürekli geri bildirim ve süpervizyon desteği verilerek katılımcıların sürekli angaje ve motive olmaları teşvik edilmektedir.

Eğitim Modülleri

 1. Koçlukta Temel Atma
  • 28-29 Eylül 2024: Yüz yüze eğitim (09:00-16:00)
  • Henüz belirlenmedi: Online eğitim (09:00-16:00)
 2. Koçlukta Liderlik
  • 26-27 Ekim 2024: Yüz yüze eğitim (09:00-16:00)
  • Henüz belirlenmedi: Online eğitim (09:00-16:00
 3. Koçlukta Derinlik
  • 23-24 Kasım 2024: Yüz yüze eğitim (09:00-16:00)
  • Henüz belirlenmedi: Online eğitim (09:00-16:00

Her bir modül, koçluk becerilerinizi temelden ileri düzeye taşımak için stratejik olarak dizayn edilmiştir. Modül tarihleri dönem dönem yenilenmektedir. Gelecek dönem hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İleri Koçluk: Ustalık Modülü

4. Koçlukta Ustalık

  • Harrison Assessments metodolojisine dayalı eğitimler ve paradoks envanteri ile Level 2 / ACTP sertifikasına hazırlık süreci. Bu modül, katılımcıların koçluk mesleğinde uzmanlaşmalarını ve profesyonel koçluk kariyerine adım atmalarını sağlar.

Eğitmenlerimizle Tanışın

Didem Şen Pamuk

Kurucu

Koray İnan

Eğitmen

Bengi Akşehirlioğlu

Eğitmen

Andre Keleşoğlu

Eğitmen

Hicran Yıldız

Eğitim Asistanı

Özel Ayrıcalıklarımız

Grup kayıtları için özel şartlar sunuyoruz. İnsan kaynakları uzmanları, akademisyenler, kamu çalışanları ve şirketlerden gruplar, eğitim programlarımızda özel indirimlerden ve ayrıcalıklardan faydalanabilirler.

Bize Ulaşın

Kipos Koçluk Programına katılarak kendinizi ve çevrenizi dönüştürmeye hazır mısınız? Daha fazla bilgi ve kayıt için lütfen +90 (212) 982 53 14 numaralı telefondan bizi arayın veya iletişim sayfamızdan bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Ancak hayata katkı yapan insanlar dünyayı daha iyi bir yere dönüştürebilir…