Didem Şen Pamuk

Kipos Yaşam ve Performans Koçluk Programı Lideri; ICF PCC Sertifikalı Yönetici ve Profesyonel Koçu, Eğitmen, Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanı

Bilgi ve birikimimi derinleştirdiğim alanlar; grup performansı ve dayanıklılığını arttırma, pozitif psikoloji, liderliğin ve verimliliğin nörobilimi, çalışan mutluluğu.

didem@kiposcoaching.com

Deneyim

2012-pr.Faculty Leader of Kipos Life & Performance Coaching Program, Kipos Coaching
2020-pr.Consulting Partner, Harrison Assessments Int’l
2020-2021Head of Career Coaching Dept., Hipostar
1999-2010Treasurer, Pfizer
1998-1999Financial Supervisor, JTI (Japan Tobacco International)
1996-1998Financial Analyst, Dow
1994-1996Training Assistant, Interbank

Eğitim

2012-2012Coach Training Alliance, Wellness New Life Story Coach Training and Licensing Workshop by David Krueger, M.D.
2010-2011Ericson Coaching International, PCC, Coaching Modules
1987-1992İstanbul Üniversitesi, İktisat

Certifications

Koçluk okulunda Didem’ le tanıştığımda, yolculuk daha yeni başladı. Bana, denemeye değer farklı yaşam yolunu gösterdiği için ona teşekkür ederim. Koçluk eğitimi bana, hayatıma dair, bazı özel farkındalıklar kazandırdı ve daha iyi bir insan olmak için kendimi nasıl geliştireceğimi öğretti. Didem iyi hazırlanmış, iyi organize olmuş ve gerçekten ne yaptığını biliyor. Ve en iyi yönü; yaptığı şeye inanıyor ve seviyor. Benimle, bu değerli hediyeleri paylaştığın için teşekkür ederim.

Can Gürkan Polat

Öncelikle koçluk alma deneyiminde Didem ile yolum kesiştiği için kendimi çok şanslı saydığımı belirtmeliyim. Daha ilk görüşmemizden itibaren bende yarattığı farkındalık harika bir deneyimdi. İşinde uzman ve deneyimli bir koç olarak benim karakterime uygun yöntemlerle ilerlemesi de ayrıca benim için çok faydalı oldu. Bugün hayata bakışımın koçluk öncesinden çok farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Lorin Kocu, Phd

İnsanın kendi iç yolculuğu aslında en zor ve insanın rahatlıkla kaybolacabileceği bir bölge. Didemle çalıştığımızda kendimle ilgili değerlendirmelerde bana desteği bana çok farklı pencereler açtı. Didem gibi usta bir koçla çalıştığınızda aslında içinizde olan değerlerin ve özvarsayımlarınızın kendiliğinden kelimelere dökülüp dışarı çıktığını görüyorsunuz. Kendimi daha iyi tanıma fırsatını Didemle yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum.

Mehmet Çağdaş Galatalı

Didem Hanım bir süredir mentörüm olarak (PCC Koçluk süreçimde) bana destek oluyor. Her görüşmemizde çok değerli bilgi ve görüş alıyorum. Yıllardır koçluk deneyimim olmasına rağmen bakış açımı inanılmaz etkilemiştir.

Yıldız Onargan

Didem ile hayatımın radikal değişikliklere gebe bir döneminde çalışma şansı yakaladım. Öncelikle çalışma hayatımda köhnemiş bir yapının içinden sıyrılıp, kendi yolumu oluşturma konusunda, güçlü bir el feneri oldu bana. Daha sonra özel hayatımda saplantılarımdan kurtularak duvarlarımı yıkmamı, tam ve bütün olmamı ve sonucunda tekamülümü tetikledi.

Levent Durak
Kendinizin en iyi versiyonu olun ve bugün hemen değişime başlayın: 0 (212) 982 53 14