İş Ortaklarımızla Tanışın

İşbirliği yaptığımız saygın kuruluşlara bir göz atın. Çeşitli sektörlerden firmaların, ekiplerinin potansiyelini maksimize etme ve kurumsal hedeflerine ulaşma yolculuklarında destek olmaya devam ediyoruz.

Gerçek Değişim Hikayelerini Dinleyin

Kipos Coaching ile kişisel yolculuğuna çıkan bireylerin ilham verici hikayeleri. Gerçek deneyimlerden öğrenin ve sizin için ne mümkün olabileceğini keşfedin. Bu bölüm, bizimle yaşadıkları dönüşümü paylaşan gerçek kişilerin hikayelerini içerir.

Levent Durak

Didem ile hayatımın radikal değişikliklere gebe bir döneminde çalışma şansı yakaladım. Öncelikle çalışma hayatımda köhnemiş bir yapının içinden sıyrılıp, kendi yolumu oluşturma konusunda, güçlü bir el feneri oldu bana. Daha sonra özel hayatımda saplantılarımdan kurtularak duvarlarımı yıkmamı, tam ve bütün olmamı ve sonucunda tekamülümü tetikledi. Özel hayatım ve iş yaşantım için ''yeni bir şeyler'' söyleyebiliyorsam payı büyüktür. Yardım ve destekleri için minnettarım.

Avukat
Tarık Tüzünsu

Sevgili Didem; Açıkçası senin bizimle gerçekleştirdiğin 3 haftalık ''group coaching'' çalışmasından sonra sadece tek satır birşey yazmak istemedim. Çalışma sonucunda hepimiz yolculuğumuzun geri kalanında yanımızda olmasında fayda sağlayacağımız şeyleri heybemize koyduk. Seninle çalışmamızdan birkez daha hepimiz için net bir gerçek olarak ortaya çıktı ki; bizim yönettiğimiz şey iş değil insanlar ve daha doğrusu duygular. Katılan arkadaşlarımız hem kendileri hem de çalışmadaki arkadaşları ile ilgili daha önce hiç temas etmedikleri gerçekleri gördüler. En güzeli de tüm bu yaptığımız çalışmaların hem kişisel yolculuğumuzda hem de iş hayatında nasıl fayda sağlayacağını alarak çalışmayı tamamladık. Sen de artık bizim ekiptensin.Herşey için teşekkürler.. Sevgiler...

GMY Pazarlama, Deputy Dir.Gen.
Yıldız Onargan

Didem Hanım bir süredir mentörüm olarak (PCC Koçluk süreçimde) bana destek oluyor. Her görüşmemizde çok değerli bilgi ve görüş alıyorum. Yıllardır koçluk deneyimim olmasına rağmen bakış açımı inanılmaz etkilemiştir.

Sales Force Development and Event Manager at AstraZeneca
Mehmet Çağdaş Galatalı

İnsanın kendi iç yolculuğu aslında en zor ve insanın rahatlıkla kaybolacabileceği bir bölge. Didemle çalıştığımızda kendimle ilgili değerlendirmelerde bana desteği bana çok farklı pencereler açtı. Didem gibi usta bir koçla çalıştığınızda aslında içinizde olan değerlerin ve özvarsayımlarınızın kendiliğinden kelimelere dökülüp dışarı çıktığını görüyorsunuz. Kendimi daha iyi tanıma fırsatını Didemle yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum.

ERP Project Lead | CAPEX Investments
Lorin Kocu, Phd

Öncelikle koçluk alma deneyiminde Didem ile yolum kesiştiği için kendimi çok şanslı saydığımı belirtmeliyim. Daha ilk görüşmemizden itibaren bende yarattığı farkındalık harika bir deneyimdi. İşinde uzman ve deneyimli bir koç olarak benim karakterime uygun yöntemlerle ilerlemesi de ayrıca benim için çok faydalı oldu. Bugün hayata bakışımın koçluk öncesinden çok farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Program Manager, ING Bank
Can Gürkan Polat

Koçluk okulunda Didem’ le tanıştığımda, yolculuk daha yeni başladı. Bana, denemeye değer farklı yaşam yolunu gösterdiği için ona teşekkür ederim. Koçluk eğitimi bana, hayatıma dair, bazı özel farkındalıklar kazandırdı ve daha iyi bir insan olmak için kendimi nasıl geliştireceğimi öğretti. Didem iyi hazırlanmış, iyi organize olmuş ve gerçekten ne yaptığını biliyor. Ve en iyi yönü; yaptığı şeye inanıyor ve seviyor. Benimle, bu değerli hediyeleri paylaştığın için teşekkür ederim.

Mainetti şirketinde Sales & Marketing Manager